Teknoloji

Samsung Galaxy S8 Çalışırken Görüntülendi

Editör by Emre Yıldırım

Galaxy S8 sızıntı haberlerine göre bile bugün çok farklı bir resim ile beraberiz. Samsung Galaxy S8 modeli hakkında birçok ayrıntı ortaya yavaş yavaş çıkmaya başladı. Şimdi ise ortalığı iyice kızıştıracak bir resim sızdırıldı.

Galaxy S8 modeli çalışırken görüntülendi. Ve birçok resim ve detaylar sızdırıldı. 6.2 inç ekran boyutu ile şimdiye kadarki en ayrıntılı ve inandırıcı çekimleridir. Ahizeler, el cihazının seçim UI dili tarafından kanıtlanan Meksika’dan geliyor. Androidmx’te birileri düzgün işlevsel bir S8 + birimine erken erişime geçip ve ardından birkaç fotoğraf çekmeye başlamış gibi görünüyor.

Bu sefer yaklaşık kenardan kenara kıvrımlı panele sadece şaşkınlık duymakla kalmıyor, aynı zamanda küçük bir arayüz turu da var. Beklendiği gibi, SM-G955F Samsung’un yeni Grace UX görünümünü izliyor. Bu sefer, ekranda üçlü bir kontrolle tamamlandı. Bir gereklilik, çünkü S8’de öne monte edilen kapasitif düğmeler olmayacak.

Fotoğraflardan birinde, Smart Stay, Oyun yöneticisi, İstenmeyen posta filtreleri, tek elle çalıştırma ve Çoklu Pencere gibi bazı oldukça tanıdık seçenekleri görebildiğimiz Gelişmiş Özellikler menüsünü de bulabilirsiniz. Bununla birlikte, menülerden birinin, parmak izi okuyucusuyla uygulamaların açılışı ve kapanmasıyla uğraştığı anlaşılmaktadır. Belki de bu sefer Samsung‘dan bazı gelişmiş parmak jestleri bekleyebiliriz.

Sızıntıya yol açan bir diğer ilginç sistem menüsü UI seçicisidir. Telefonun alışılmadık 18.5: 9 en-boy oranı ile ilgili herhangi bir şüpheniz olsaydı, şimdi olmamalıydı, çünkü tam olarak listelenen 2960×1440, 2220×1080 ve 1480×720 piksel çözünürlükleri bu işe yarıyordu.

Son olarak, en önemlisi, keşfetmek ve seyretmek için bir kamera arabirimi de var ve bu ünite, vizör hepsinde de iyi çalışıyor gibi görünüyor. Başlangıçta inandığımız gibi, ana atıcı 12MP‘lik bir ünite, ön ise 8 MP‘de yakalanıyor. Ne yazık ki, bu ekrandaki ön kameradaki otomatik odaklamadan bahsedilmiyor. Talihsiz, çünkü bu bir süredir söylenti haline gelmiş durumda.
Fotoğrafları kendiniz kontrol ettiğinizden emin olun; kaçırdığımız şeyleri yakalarsanız bize bir yorum bırakın.

Yorum Yap