Blog

Maden.im Oyun Oynayarak Para Kazanma Siteleri

Editör by seoturka

Son günlerde yaygınlaşan oyun oynayarak para kazanma sistemleri büyük ilgi görmekle beraber insanlara ek kazanç olarak hizmet veriyor. Bunların yanı sıra insanların güvenini kazanan ve sistemli çalışan bu tarz siteler oldukça az diyebiliriz. Sizleri için araştırıp bizzat kendimiz deneyerek tecrübe ettiğimiz bu tarz sistemlerden en mantıklısını sizlere sunacağız. İnternet ortamında sanal maden işleterek çok güzel kazançlar elde edip aynı zamanda oyun oynamanın hazını yaşayabilirsiniz.

Aşağıda sizler için araştırmış olduğumuz oyun oynayarak para kazanma sisteminden yararlandıktan sonra vermiş olduğum link ile oyuna başlayabilirsiniz!

Oyunu Oynamak İçin Tıklayın!

Maden.im Oyun Sitesi Güvenilir Mi?

Bizzat şuan kendimiz oynayıp ve kazanç elde ettiğimizi sizlere söyleyebiliriz.

Maden.im Oyununda Nasıl Daha Fazla Kazanabilirim?

Bu konuda sizlere önereceğimiz sistem oyun için belirli bir bütçe belirleyip sürekli kazandığınızı tekrar oyuna yatırmak olacaktır.

Maden.im Oyun Sistemi Nedir?

Çok basit, mağazadan bir madenci satın aldığınızda 30 gün boyunca bu madenciniz hergün 1 Kg olmak üzere maden üretir. Hergün biriken madenleri toplayıp Hesap sayfanızda sisteme satarak kasanızı altınla doldurursunuz. Hangi madenciden ne kadar kazanç elde edeceğiniz aşağıdadır:

Kömür Madencisi

Bakır Madencisi

Gümüş Madencisi

Altın Madencisi

Aylık Ücreti 15.00 Altın 20.00 Altın 25.00 Altın 30.00 Altın
Günlük Üretim +1 Kg Kömür

+1 Kg Bakır

+1 Kg Gümüş

+1 Kg Altın

Maden Fiyatları 0.70 Altın 1.00 Altın 1.25 Altın 1.50 Altın
Aylık Kazanç 21 Altın 30 Altın 37.5 Altın 45 Altın

Yukarıdaki “Aylık Kazanç” miktarları tek bir madenci üzerindendir. Madenci sayınızı 20’ye kadar çıkartarak aylık kazancınızı arttırabilirsiniz.

Bir Elmas Madencisiyle Nasıl Para Kazanırım?

Elmas Madencinizi satın aldıktan sonra ömür boyu sizinle olur. İlk satın almanızdan sonra Elmas Madenciniz 10 gün boyunca size günde 1 Kg Elmas verecektir. Yukarıdaki menüden “Elmas Madeni” butonuna tıklayıp Elmas Madeninize giderek Elmas Madencinizin ürettiği elmasları toplayabilirsiniz. 10 günün sonunda Elmas Madenciniz elmas üretimini durdurur, aşağıdaki Madencilik Seçeneklerinden birine altın yatırarak Elmas Madencinizden günde 3 Kg elmasa kadar elmas üretmeye devam edersiniz. Elmas Madenciliği Seçenekleri:

Seçenek 1 Seçenek 2 Seçenek 3 Seçenek 4
Çalışma Süresi 30 Gün 30 Gün 30 Gün 10 Gün
Ücret 210.00 Altın 440.00 Altın 680.00 Altın 80.00 Altın
Günlük Üretilen Elmas 1 Kg 2 Kg 3 Kg 1 Kg
Günlük Kazanç 10 Altın 20 Altın 30 Altın 10 Altın
Toplam Kazanç 300 Altın 600 Altın 900 Altın 100 Altın

Not: Elmas Madencisi almak için Altın üye olmanız gerekmektedir. Bir Elmas Madencisiyle yatırdığınız parayı %32 kar ile bir ayda geri kazanabilirsiniz. Elmas Madencinizi satın alırken 120.00 Altın ödersiniz.
Not: Her kilogram elmas madeni 10.00 Altın değerindedir.

Bir Kuyumcu ile ne kadar Altın kazanabilirim?

Kuyumcu, yüksek miktarda yatırımlar yapmak ve diğer tüm sistemlerden daha fazla Altın kazanmak isteyen üyelerimiz için kaçırılmaz bir fırsattır. Kısaca fiyatları özetleyecek olursak; Kuyumcu Dükkanınızda 10 taneye kadar Kuyumcu çalıştırabilirsiniz. Her Kuyumcu 30 gün boyunca size günde 1 adet Mücevher üretecektir. Günlük olarak bu mücevherleri toplamanız gerekmektedir. Daha sonra topladığınız mücevherleri hesap sayfanızdan sisteme satarak her Mücevher için 20.00 Altın kazanabilirsiniz. Kuyumcu Dükkanınızı açmak için 575.00 Altın ödersiniz, bu fiyatın içine size 30 Gün boyunca hergün 1 tane Mücevher üretecek bir adet de Kuyumcu dahildir. Yani 575.00 Altın vererek hem Kuyumcu Dükkanınızı aktif etmiş hem de 30 Günlük bir Kuyumcu sahibi olmuş olursunuz. Bu ücret tek seferliktir, bir ay sonra Kuyumcu Dükkanınızı tekrar aktifleştirmek için 575.00 Altın ödemenize gerek yoktur. Kuyumcu Dükkanınızı bir kere açtıktan sonra, 10 taneye kadar Kuyumcu çalıştırabilirsiniz. Alacağınız her Kuyumcu için 500.00 Altın ödemeniz gerekir. Bu hesapla bir Kuyumcudan 500.00 Altın karşılığında 1 Aylık bir üretim sonucu 600 Altın kazanırsınız. Elinizdeki Kuyumcuların 30 günlük süresi dolmadan sürelerini indirimli bir şekilde uzatarak 485.00 Altın karşılığında 1 Ay daha çalışmasını sağlayabilirsiniz. Böylece süresini uzattığınız taktirde bir Kuyumcudan 485.00 Altın karşılığında 600 Altın kazanırsınız ve kar yüzdeniz %24 olur.

Minimum para çekme tutarı ne kadar?

Kasanız 15.00 liraya ulaştığında ödeme çekebilirsiniz.

Ödemem ne zaman gelir?

Ödemenizi en kısa süre içinde (Genel olarak 24 saat içinde) hesabınıza ayarlarınızdan kaydettiğiniz TRIBAN numarasına göndermiş olacağız. İstisnai durumlarda bu süre 48 saate çıkabilir.

Ne kadar referans getirebilirim?

Sınırsız sayıda referans sahibi olabilirsiniz.

Referanslar bana ne kazandırır?

Referanslarınızın maden satışlarından yüzdelik komisyonlar alırsınız. Her üyelik çeşidi farklı oranlarda kazanç sağlamaktadır, Yükseltme sayfasından detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Standart üyelerimiz getirdikleri referanslarının her bir kilogram maden satışından 0.05 Altın kazanmaktadır, Bakır üyelerimiz referanslarının sattığı her bir kilogram maden için 0.10 Altın, Gümüş üyelerimiz0.15 Altın, Altın üyelerimiz 0.20 Altın kazanmaktadır.
Ayrıca referanslarınızın sattığı her bir kilogram elmas madeninden de 0.35 Altın kazanırsınız. Ayrıca tüm üyelerimiz referanslarının satacağı her bir mücevher için 1.00 Altın komisyon kazanacaktır.

Kaç hesap açabilirim?

Her isme ait yalnızca 1 hesap açılabilir. Aksi durumlarda ilişiği tespit edilen tüm hesaplar süresiz olarak kapatılacaktır.

ROI Nedir?

ROI, yatırdığınız paranın yüzde kaçı kadar ödeme alabileceğinizi gösteren bir oranlamadır,Örneğin bakır üyelik için ROI oranı %300’dür. Bunun anlamı, hesabınıza 200 lira yatırdıysanız bunun %300’ü olan 600 liraya kadar ödeme çekebilirsiniz. 600 lira ödeme çektikten sonra ROI limitiniz dolmuş olacaktır, tekrar para yatırarak bu oranınızı yükseltebilirsiniz. Tekrar 200 lira yatırarak tekrar 600 liraya kadar ödeme almaya devam edebilirsiniz.

Üyeliklerimizin Roi oranları aşağıdaki gibidir;

Standart üyelik=%250

Bakır üyelik=%300

Gümüş üyelik=%350

Altın üyelik=%400

Maksimum Ödeme Çekme Tutarı Var mı?

Yeni ve benzersiz bir konsept olarak yayında olduğumuzdan; herşeyin kontrolümüzde ve düzenli ilerlemesi adına başlangıç için her üyelik sistemine tek seferde çekebileceği maksimum ödeme limitleri koyduk. Bu limitler kısa süre içinde sistem tam anlamıyla oturduğunda yükseltilecektir. Limitler aşağıdaki gibidir;
Standart üyelerimiz 8 günde bir 50 Altın;
Bakır üyelerimiz 7 günde bir 80 Altın;
Gümüş üyelerimiz 6 günde bir 120 Altın;
Altın üyelerimiz 5 günde bir 150 Altın çekebilir. Artan para hesapta bekleyip sonraki ödeme döneminde çekilebilir.

Kasa ve Cüzdan Nedir?

Cüzdan; site içinde harcayabileceğiniz, üyeliğinizi yükseltip madenci satın alabileceğiniz bakiyeyi temsil eder. Hesabınıza deposit yaptığınızda Cüzdan bakiyenize yansır.
Kasa; topladığınız madenlerin ve mücevherlerin satışından elde ettiğiniz bakiyeyi temsil eder. Bu bakiyeyi banka hesabınıza çekebilirsiniz. Ayrıca referanslarınızın maden ve mücevher satışlarından alacağınız komisyon ve referans yarışmalarında kazanacağınız ödüller de Kasa bakiyenize yansıtılır.

Akıllı Ödeme Sistemi Nedir?

Akıllı Ödeme Sistemi; üyelerimizin kazançlarını garanti altına alabilmek adına geliştirilmiş olan, sistemde gelirin giderden fazla olduğu durumlarda, o günkü ödeme alabilecek üyelerin bakiyelerini birbirlerine göre oranlayan ve hiçbir üyesini mağdur etmemek adına geliri aşmadan üyeye ödeme olarak parasının bir kısmını veren ve kalan kısmını sonraki ödemeye saklayan özel geliştirilmiş bir sistemdir. Örneğin, gelirin gideri geçtiği bir gün sisteme 1.000 lira para gelmişken, herbiri 150 lira ödeme bekleyen 10 üyemiz olduğunu varsayalım. O gün için bu üyelerimizin herbirine 150 değil de 100 lira ödeme yapılır ve mevcut gelir aşılmamış ve sistem zarar görmemiş olur. Üyelerin hesaplarında kalan 50 liraları ise sonraki ödemelerde çekebilmesi adına bekletilir. Bu sistem sayesinde nadir oluşacak böyle durumlarda ödemelerin ve üyelerimizin kazançlarının garantiye alınması adına ödemeler oranlanarak ödenir, böylece sistem asla zarar etmeyeceğinden onlarca yıl sağlıklı bir şekilde üyelerine ödeme yapmaya devam edecektir.

Oyunu Oynamak İçin Tıklayın!

Umarım bu konuda sizlere fayda sağlamışızdır. Herkese iyi oyunlar ve kazançlar diliyoruz.

1 Yorum

Yorum Yap