Teknoloji

Gear Saatler İçin 3 Yeni Uygulama Daha Geldi!

Editör by Emre Yıldırım

Gear Saatler İçin 3 Yeni Uygulama

Türkiye’de de satışa sunulan ve saat dünyasında ilgi odağı olan, Samsung‘un son çıkardığı akıllı saatlerden 2 tanesi Gear S2 ve Gear S3, Tizen işletim sistemine sahip olduğu için çok fazla eleştirilmişti.
Gear S2 ve Gear S3 her ne kadar Kullanıcı dostu arayüzü ve stabil bir akıllı saat olsa da mağazada olan kıtlık sebebiyle Watch OS ve Android Wear‘ın gerisinde kaldı. Bunun üzerine Tizen bir diğer adıyla Gear S2 ve Gear S3 için yeni 3 uygulama daha ekledi. Spotify desteği de alan Gear S2 ve Gear S3 MyFitnessPal, Endomondo ve Map My Run adlı popüler spor uygulamalarınada artık destek sağlıyor.

Popüler spor uygulamalarından 2 tanesi olan Map My Run ve Endomondo uygulamaları Gear saatlere bağlı olan akıllı telefonlarından GPS sistemini kullanarak çalışacak ve yaptığınız yürümeleri daha iyi bir şekilde izleyebileceksiniz. Diğer bir uygulama olan MapMyFitness uygulaması ile aldığınız kalorileri hesaplayarak en iyi kilonuza gelebileceksiniz.
Eğer sizlerde Gear S2 veya Gear S3 saatlerinden birine sahipseniz ve spor yapmayı seviyorsanız dilediğiniz uygulamaları Galaxy App Store‘dan indirebilirsiniz.

Yorum Yap