Blog

Erkekler Neden Aldatır?

Editör by seoturka

Eğer aldatılan kadın konumundaysanız bunun birçok sebebi olabilir. Asıl sebep erkek arkadaşınızın karektersizliğidir. Ancak onu buna iten bazı şeyler vardır. Öncelikle eğer erkek arkadaşınızla aranızda mesafe varsa bu durum sizi aldatılmaya sürükleyebilir. Çünkü erkek arkadaşınızın illa farklı bir ortamı ve o ortamda tanıdığı kızlar olacaktır. Bu kızlardan biri bir şekilde erkek arkadaşınızın aklına girebilir veya erkek arkadaşınızın aklı kendi kendine kayabilir. Bu birazda kızın güzelliği ve çekiciliği ile ilgilidir. Aranızda mesafe varsa ipleri ne kadar sıkı tutsanız da hemcinsiniz onu sizden rahatlıkla alabilir.

Aldatma Nasıl Anlaşılır?

İkinci olarak bir erkeğin bir kadını aldatmasının sebebi ilişkide bazı şeylerin bitmiş olmasıdır. Eğer eskisi kadar sevmiyorsa, ilişki de bir heyecan kalmadıysa veya sizden sıkıldıysa erkek arkadaşınızın gözü dışarı kaymaya başlayacaktır. Bunu önlemek için de ilişki süresinde mümkün olduğunca ilişkiyi canlı tutmaya çalışmalısınız ve kendi bakımınızdan güzelliğinizden asla taviz verip kendinizi salmamalısınız. Hatta bazen bir ortama giderken dikkat çekici kıyafetlerle erkek arkadaşınızı kıskandırmak işinizi kolaylaştıracaktır. Ancak bu kıskançlığı da abartmamak gerekir.

Bir erkeğin sevgilisini aldatmasındaki diğer sebep de alışkanlıkları olabilir.

Örneğin : Bir erkek her çiçekten bal alıyorsa sürekli sevgili değiştiriyorsa ve böyle bir ilişkiye alışmışsa o erkek biriyle düzenli bir ilişkiye başladıysa bazı problemler ortaya çıkacaktır. Eski hayatını özleyecek ve bir kadına olan uzun süreli sadakatini korumakta güçlük çekecektir. Hal böyle olunca da sıkıldığı an kendisini başka kadınların kollarına atacaktır.

Diğer bir neden ise sevgisizliktir. Eğer erkek bir kızla sırf ilişkisi olsun diye veya başka sebeplerden dolayı çıkmaya başladıysa ona karşı hiçbir hissi yoksa ve aklında başka bir kadın varsa o erkekten sadakat beklemeyin. Diğer kadın ona yeşil yaktığı an sizi bırakacak ona gidecektir. Tabi ki başlarda aldatacak daha sonra diğer kadını seçerek sizi ortada bırakacaktır.

Erkek Neden Hoşlanır?

Bir erkeği çok bunaltmanın gereksiz kıskançlıklar yapmanın da erkekleri bir kadını aldatmaya ittiği söylenir. Bu kadar kısıtlanmaktan bunalan erkekler huzuru bulmak için başka kadınlara gideceklerdir. Sonuç olarak şundan bahsetmeliyim ki her ne kadar bir erkeğin aldatmasına neden olan şeyler olsa da ilk ve en önemli sebep karaktersizliktir. Bir erkek ne kadar karakter yoksunu olursa dünyaları da verseniz aldatır.

 

3 Yorumlar

Yorum Yap