Teknoloji

En İyi Micro-USB Kabloları

Editör by Emre Yıldırım

Bu makalede harika bir Micro-USB kablosu seçmenize yardımcı oluyoruz.İster akıllı telefon, tablet veya giyilebilir cihaza sahip olmanızın nedeni, Micro-USB kablosunun (veya üçünün) çevresinde bulunmasıdır. Her yerde var. Sizler için seçtiğimiz ve bizim burada bazı favorilerimiz.

  • EZOPower Micro-USB kablosu
  • ReTrak Premier Serisi Geri Çekilebilir Micro-USB kablosu
  • Anker 10 fit Naylon Örgülü Micro-USB kablosu
  • Monoprice Premium Micro-USB kablosu
  • Anker PowerLine Micro-USB kablosu

EZOPower Micro-USB kablosu

Daha ucuz ve kaliteli bir Micro-USB kablosuna ihtiyacınız varsa, EZOPower Micro-USB kablosu çok iyi çalışır.

Altı metre uzunluğunda, telefonunuzu arabanıza ya da evde şarj etmek için gerçekten oldukça uzun bir Micro-USB kablosu var. Şarj hızı 2.1A olduğunda, pilinizi hiç vakit kaybetmeden doldurursunuz.

Ayrıca, 480 Mbps‘lik veri aktarım hızı ile saniyeler içinde bilgisayarınızdaki müzik veya diğer dosyaları senkronize edebilirsiniz.

ÜRÜNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

ReTrak Premier Serisi Geri Çekilebilir Micro-USB kablosu

Seyahat ederken dağınık kablolarla uğraşmaktan bıktıysanız bu muhteşem . ReTrak Geri Çekilebilir Micro-USB kablosu sizin için olabilir.

Yedi parlak renge ek olarak siyah renkte olan bu Micro-USB kablosu, küçük bir kasaya düzgün şekilde geri çekiliyor. Zaman kaybetmeden kabloların sarılmasını ve gevşetilmesini unutun. Hafif bir kutudan kabloyu içine çekiyor. Genişletildiğinde, bu Micro-USB kablosu toplam 1 metre uzunluğa ulaşır. Ayrıca, 480 Mbps‘lik bir aktarım hızına sahiptir; bu sayede müzik, resim veya başka herhangi bir şeyi bilgisayarınızdan hiçbir zaman telefonunuza hızlıca aktarabilisiniz.

ÜRÜNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

Anker 10 fit Naylon Örgülü Micro-USB kablosu

Anker’in 10 fitli Naylon Örgülü Micro-USB kablosu, geniş bir odada sınırlı güç çıkışları varsa ve ulaşmanız gerekirse iyi bir seçimdir.

Örgülü naylondan yapılmış bu kablo güçlü, dayanıklı ve karışıklıklara karşı dayanıklıdır. Anker, bu kablonun 4.000‘den fazla viraj ömrüne sahip olduğunu ve müşteri yorumlarını bu şekilde desteklediğini iddia ediyor. Altın kaplama konektörleri korozyona karşı direnç göstermektedir.

Bu kablonun diğer bir yararı, size 480Mbps‘lik veri aktarım hızı ve hızlı şarj olmasıdır.

Hızlı, dayanıklı, çok uzun bir Micro-USB kablosu istiyorsanız, Anker 10 fit Naylon Örgülü Micro-USB kablosu sizin için idealdir.

ÜRÜNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

Monoprice Premium Micro-USB kablosu

Monoprice Premium Micro-USB kablosu tüketiciler tarafından dayanıklılık ve hız açısından iyi derecelendirildi.

Polikarbonat muhafaza içine kılıflı, altın kaplama konektörleri korozyona karşı dirençli ve dayanıklıdır. Muhafaza da ince olduğundan bu kablo dar alanlarda kullanımı kolay ve aynı zamanda kolaylıkla saklanabiliyor.

Buna ek olarak, 28/23 AWG kablosu, cihazınızı daha geniş bir çapa sahip olması nedeniyle hızla şarj etmesi anlamına geliyor. Ve yaklaşık 2 metre kablo ile telefonunuzu bağlamak için, yatak odasındayken ister otursanız da, yeterince oynayabilirsiniz. Oda ya da arabada.

Uzun ömürlü, hızlı şarj etme kapasitesine sahip ve daha ince bir form faktörüne sahip daha uzun bir Micro-USB kablosu arıyorsanız, Monoprice Premium Micro-USB kablosundan başka bir yere bakmayın.

ÜRÜNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

Anker PowerLine Micro-USB kablosu

Anker PowerLine Micro-USB kablosu tüketiciler tarafından oldukça beğeniliyor çünkü çok dayanıklı ve iyi bir performans sergiliyor.

Kevlar’dan üretilen kurşun geçirmez yeleklerin yapıldığı malzemeler,  bu kablo kısa sürede koparılmayacak veya aksi takdirde parçalanmayacaktır. Aslında Anker, müşteri incelemelerinin onaylandığı görülen 10,000 bükülme ömrüne sahip olduğu konusunda övünüyor.

Buna ek olarak, ağır gauge kabloları cihazınızı hızlı bir şekilde şarj edebiliyor.

Yıllarca yıpranmadan ve bitip tükenmeden ucuz bir Micro-USB kablosu arıyorsanız, Anker PowerLine Micro-USB kablosu en iyi seçiminiz olabilir.

ÜRÜNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

Yorum Yap