Kimdir

Aleyna Tilki Kimdir? İşte Tüm Bilmek İstedikleriniz

Aleyna Tilki Kimdir? İşte Tüm Bilmek İstedikleriniz
Editör by Behlül Güngör

Aleyna Tilki kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

Sesiyle kısa sürede herkesi etkilemeyi başaran Aleyna Tilki Kimdir? Kaç yaşındadır? Tilki’nin şöhret olma serüveni. İşte Aleyna Tilki ile ilgili bilmek istediğiniz her şey. Aleyna Tilki, 2016 itibariyle Google tarafından açıklanan verilere göre arama motorlarında en çok aranan isim oldu. Tilki 28 Mart 2000 doğumlu henüz 17 yaşında olan güzel bir genç kız. Babası Mehmet Tilki, Konyalı; annesi Havva Tilki ise Oflu, Tilki’nin bir de Ayça adında kız kardeşi var. Şu anda bir lise öğrencisi ve eğitimine devam ediyor hatta üniversitede psikoloji bölümünü okumak istediğini açıklamıştı. Şu anda kazandığı parayı ise aynı zamanda müzik eğitimi alarak değerlendirmek istediğini de söylemişti. Tilki’nin doğum yeri de babası gibi Konya. Güzel ve etkileyici sesini annesinden aldığını söylüyor. Tilki daha küçük yaşlardayken sesinin güzel olduğunun farkına varmış ve bu süreçte en büyük destekçinin ise annesi olduğunu söylüyor. Aranjör Emrah Karaduman ile tanışması ise hayatında dönüm noktası oldu denilebilir.

aleyna-tilki-kimdir-boyu-kilosu-yasi-sevgilisi.jpg

Aleyna Tilki’nin Bir Anda Gelen Şöhreti

Tilki’nin Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında Gesi Bağları türküsünü seslendirmesi Tilki’nin müzik kariyerinde ve şöhreti yakalamasında bir dönüm noktası oldu. Tilki 26 Ağustos’ta Emrah Karaduman’ın ‘Cevapsız Çınlama’ adlı şarkısında vokallik yaptı. Karaduman, Aleyna Tilki’yi ilk defa Yetenek Sizsiniz Türkiye adlı programda dinlediğini ve Tilki’nin sesini çok beğendiğini ve sesini etkileyici bulduğunu söyledi ve hatta Tilki’ye o dönemde henüz üzerinde çalıştığı ‘Toz Duman’ adlı projesine katılma teklifinde bulundu fakat bazı sebeplerden dolayı Tilki projeye dahil olamadı. İkili daha sonra ‘Cevapsız Çınlama’ için bir araya geldi. Tilki ‘Cevapsız Çınlama’ şarkısı ile büyük ses getirdi ve milyonlarca tıklandı. Her geçen gün de tıklanmaya devam ediyor. Tilki’nin Twitter ve İnstagram hesaplarında ki takipçi sayısı da dudak ısırtıyor.

aleyna-tilki-sevgilisi-emrah-karaduman..jpg

Aleyna Tilki’nin Aşk Hayatı Hakkında Merak Edilenler

Genç yaşta hatta çocuk denilebilecek bir yaşta şöhret olan Aleyna Tilki’nin aşk hayatı nasıl? Hayatında biri var mı? O isim kim? İşte muhteşem sesiyle herkesi etkileyen Tilki’nin aşk hayatıyla ilgili bilmek istedikleriniz. Tilki’nin eski sevgilileri ile ilgili magazin gündeminde herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Daha önce de bahsettiğimiz gibi Tilki ilk çıkış şarkısını Emrah Karaduman ile yapmıştı durum böylece olunca Tilki’nin hayranları sürekli olarak Aleyna Tilki ile Emrah Karaduman sevgili mi diye sormuşlardı. İlk zamanlarda aralarında ki ilişkinin profesyonel bir iş ilişkisi olduğu yönünde söylemler yayılsa da şimdilerde bunun bir iş ilişkisinden ibaret olmadığı gayet aşikar bir biçimde gözler önünde. İlerleyen günlerde çiftin aşk hayatının nasıl şekilleneceğini hep birlikte göreceğiz. Ayrıca yakın zamanda bir trafik kazası geçiren Karaduman’a da geçmiş olsun dileklerimizi gönderiyoruz.

Yorum Yap